5 Μελή Τμημάτων

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2022-2023

ΑΝΑΔΕΙΞΗ 5 ΜΕΛΩΝ ΑΝΑ ΤΑΞΗ ΚΑΙ ΤΟΜΕΑ

Α Τάξη Β Τάξη Γ Τάξη

Α1

Πρόεδρος: ΓΙΑΓΚΟΥΛΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Αντιπρόεδρος: ΑΛΕΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Γραμματέας: ΒΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Ταμίας: ΔΙΒΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Μέλος: ΓΚΙΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ

Α2

Πρόεδρος: ΜΑΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Αντιπρόεδρος: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Γραμματέας: ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Ταμίας: ΛΙΟΥΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Μέλος: ΚΥΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α3

Πρόεδρος: ΡΩΜΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Αντιπρόεδρος: ΝΕΔΕΛΚΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

Γραμματέας: ΡΙΝΤΟ ΑΣΠΑΣΙΑ

Ταμίας: ΡΑΠΑΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Μέλος: ΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Α4

Πρόεδρος: ΤΡΙΓΩΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Γραμματέας: ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αντιπρόεδρος: ΤΣΙΓΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ταμίας: ΤΟΤΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

Μέλος: ΣΟΛΛΑΚΟΥ ΕΡΣΙΝ

Β ΔΟΜΙΚΩΝ

Πρόεδρος: ΜΠΟΥΤΖΟΥ ΑΘΗΝΑ

Αντιπρόεδρος: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΡΕΤΗ

Γραμματέας: ΜΟΣΤΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ

Ταμίας: ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ

Μέλος: ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

Β ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

Πρόεδρος: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Αντιπρόεδρος: ΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Γραμματέας: ΣΚΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

Ταμίας: ΜΠΑΣΟΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Μέλος: ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

Β ΥΓΕΙΑΣ

Πρόεδρος: ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ

Αντιπρόεδρος: ΚΛΙΝΤΣΑΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

Γραμματέας: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΙΣΜΗΝΗ

Ταμίας: ΦΑΤΣΗ ΣΟΦΙΑ

Μέλος: ΤΣΟΥΜΠΑΚΟΥ ΑΓΑΠΗ

Β ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ

Πρόεδρος: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

Αντιπρόεδρος: ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

Γραμματέας: ΜΠΟΓΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ταμίας: ΚΟΪΜΤΣΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ

Μέλος: ΚΟΥΣΗ ΛΕΑΝΔΡΟ

Β ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ

Πρόεδρος: ΝΙΤΣΑ ΖΩΗ Αντιπρόεδρος:

Γραμματέας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

Ταμίας:ΔΕΣΠΟΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Μέλος: ΓΙΑΝΑΚΟΥΛΗΣ ΑΡΣΕΝΗΣ

Β ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ

Πρόεδρος: ΓΙΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Αντιπρόεδρος: ΣΟΒΙΣΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

Γραμματέας: ΚΟΥΡΛΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Ταμίας: ΓΙΑΒΡΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Μέλος: ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Β ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

Πρόεδρος: ΤΕΓΟΣ ΕΚΤΟΡΑΣ

Αντιπρόεδρος: ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ

Γραμματέας: ΣΚΕΝΔΕΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

Ταμίας: ΔΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Μέλος: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΜΑΡΚΕΛΑ

Γ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ

Πρόεδρος: ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ

Αντιπρόεδρος: ΓΟΥΣΤΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Γραμματέας: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ταμίας: ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Μέλος : ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ

Γ ΟΧΗΜΑΤΩΝ

Πρόεδρος: ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αντιπρόεδρος: ΣΤΑΣΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Γραμματέας: ΓΚΙΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Ταμίας: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΣ

Μέλος: ΜΠΕΛΜΠΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Γ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

Πρόεδρος: ΤΡΙΓΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

Αντιπρόεδρος: ΦΩΣΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

Γραμματέας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΥΩΝΗΣ

Ταμίας: ΜΗΛΩΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Μέλος: ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ

Γ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ

Πρόεδρος: ΔΗΜΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

Αντιπρόεδρος: ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Γραμματέας: ΔΗΜΤΣΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

Ταμίας: ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Μέλος: ΚΥΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Γ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

Πρόεδρος: ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

Αντιπρόεδρος: ΜΑΡΙΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Γραμματέας: ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ταμίας: ΣΤΑΜΠΟΥΛΤΖΗ ΖΩΗ

Μέλος: ΝΑΟΥΜ ΘΩΜΑΗ

Γ ΔΟΜΙΚΩΝ

Πρόεδρος: ΦΟΡΤΟΜΑΡΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

Αντιπρόεδρος: ΤΣΙΟΥΛΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

Γραμματέας: ΜΠΑΛΑΚΑ ΜΑΡΙΑ

Ταμίας: ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

Μέλος: ΚΩΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Γ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ

Πρόεδρος: ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

Αντιπρόεδρος: ΛΙΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Γραμματέας: ΣΠΑΘΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Ταμίας: ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΗΛΙΑΣ

Μέλος: ΤΟΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Γ ΒΡΕΦΟΚΟΜΩΝ

Πρόεδρος: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Αντιπρόεδρος :ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Γραμματέας: ΝΤΙΤΟΥΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ

Ταμίας: ΡΑΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Μέλος: ΔΕΛΝΤΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Γ ΝΟΣΗΛΕΥΤΩΝ

Πρόεδρος: ΚΑΛΠΑΝΙΤΣΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

Αντιπρόεδρος: ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ

Γραμματέας: ΣΑΡΑΦΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Ταμίας: ΖΛΑΤΙΝΤΣΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ

Μέλος: ΨΑΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ